Poctivé klobásy na gril - pro každého podle chuti 

Klobása s medvědím česnekem

  •  95% vepřového a hovězího masa, jehož chuť obohacuje čisté koření divoký (medvědí) česnek, to vše v přírodním vepřového střívku. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Klobása z udírny

  • Speciální receptura, která dodává těmto 95% vepřového masa ve vepřovém střívku unikátní chuť. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Klobása Toreador

  • Lehce pikantní klobása rozpálí váš gril a zažehne vaše chuťové buňky. Obsahuje 90 % vepřového masa a pikantní chilli skvěle doplňují bylinky rozmarýn a koriandr, to vše v přírodním vepřovém střívku. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Farmářčina klobása špejlovaná

  • Ručně špejlovaná klobása s 90% vepřového masa je obohacena tradičním kořením, a to majoránkou, muškátový oříškem, drceným zeleným a černým pepřem, to vše v přírodním vepřovém střívku. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Grilovací klobása se sýrem Niva

  • Oblíbená velmi jemná a šťavnatá grilovací klobása s autentickou chutí sýru Niva. Obsahuje 85 % vepřového masa a 10 % sýru Niva, To vše v přírodním vepřovém střívku. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Ostravská klobása

  • Oblíbený až tradiční typ klobásy. Obsahuje 90 % vepřového masa. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy.

Dřevorubecká klobása

  • Na výrobu 100 g této klobásy bylo použito 132 g masa. I když se jedná o masný výrobek trvanlivý na gril se skvěle hodí. Nese označení Vyrobeno podle České cechovní normy. 

Na výběr máte i z dalších druhů:  Maďarská papriková klobása, Klobása Klasik, Klobása s paprikou, Kuřecí klobása se sýrem, Krůtí klobása atd.

Každý týden vždy alespoň jeden druh v akci. Přesvěčte se sami, kliknutím na tento odkaz.