Více než 115 pProdejny Zemanrodejen po celé České rebublice

Pod záštitou společnosti ZEMAN maso-uzeniny, a. s. naleznete specializovanou síť maloobchodních prodejen. V současné době naše společnost provozuje více než 115 prodejen téměř po celé České republice a nadále úspěšně otevírá další specializované prodejny. Nabízíme sortiment čerstvého masa, uzenin, lahůdek, pečiva a ve vybraných prodejnách také zboží z teplého pultu. Pod značkou ZEMAN najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu. Díky každodennímu závozu si u nás zákazník může dopřát denně čerstvé produkty.

Čerstvý a kvalitní sortiment

Abychom našemu zákazníkovi mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost také svoji vlastní výrobu, ve které se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí, které si zákazník může zakoupit na kterékoliv, jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Díky velkému úspěchu u zákazníků společnost ZEMAN maso-uzeniny, a. s. provozuje vlastní výrobní závody, kde se tyto produkty dle českých receptur vyrábí. Snahou společnosti je zajistit co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců a podpořit tak domácí produkci.

Vlastní výrobní závody garantují čerstvost sortimentu

Společnost ZEMAN maso-uzeniny, a.s. provozovala vždy svůj vlastní výrobní závod a to z jednoho prostého důvodu. Své výrobky si chce vyrábět sama, aby tím byla zajištěna maximální kontrola kvality nabízených produktů konečnému zákazníkovi. Společnost má pod kontrolou celý proces přípravy čerstvého masa a výroby uzenin. Proces porážky a bourání na sebe plynule navazuje a tím je čerstvost a zdravotní nezávadnost všech výrobků naprosto zajištěna. Samozřejmě se kromě vlastních manažerů kvality na kontrole podílí i Státní veterinární správa. V současné době společnost ZEMAN maso-uzeniny, a. s. své produkty dodává z vlastních výrobních závodů z Příbrami a ze Zábřehu na Moravě a to jak do svých specializovaných prodejen, tak do nadnárodních obchodních řetězců.