Více než 100 pProdejny Zemanrodejen po celé České rebublice

Pod názvem ZEMAN maso-uzeniny, a. s. naleznete specializovanou síť řeznických prodejen. V současné době  více než 100 prodejen téměř po celé České republice a nadále se úspěšně otevírají další specializované prodejny. Nabízíme sortiment čerstvého masa, uzenin, lahůdek, pečiva a ve vybraných prodejnách také zboží z teplého pultu. V řeznických prodejnách ZEMAN maso-uzeniny najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu. Díky každodennímu závozu z mateřského závodu si u nás zákazník může dopřát denně čerstvé produkty.

Čerstvý a kvalitní sortiment

Abychom našemu zákazníkovi mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost také svoji mateřskou výrobu, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí, které si zákazník může zakoupit na kterékoliv, jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Nabízený sortiment pochází především z mateřské výroby v Příbrami, kde se tyto produkty dle českých receptur vyrábí. Prioritou je zajistit co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců a podpořit tak domácí produkci.

Mateřský výrobní závod garantuje čerstvost sortimentu

Většina výrobků, které najdete v prodejnách ZEMAN maso-uzeniny, pochází z mateřské výroby v Příbrami, a to z jednoho prostého důvodu. Aby tím byla zajištěna maximální kontrola kvality nabízených produktů konečnému zákazníkovi. Výroba v Příbrami je specifická svým celkovým procesem zpracování čerstvého masa a výroby uzenin. Je zde zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu (porážka, bourání, výroba, logistika) a zákazník prodejen ZEMAN maso-uzeniny má, tak jistotu, že zakoupený výrobek neputoval přes půl Evropy. Navíc byl po celou dobu pod extrémně pečlivou kontrolou, o kterou se postará stálý veterinární dozor, který lpí na nejvyšších standardech. Dodržování zásad welfare je zde samozřejmostí. Prioritou je také podpora českého masa. Můžeme, tak našim zákazníkům dopřát čerstvé, české maso a české výrobky.