Více než 115 pProdejny Zemanrodejen po celé České rebublice

Pod názvem ZEMAN maso-uzeniny, a. s. naleznete specializovanou síť řeznických prodejen. V současné době  více než 115 prodejen téměř po celé České republice a nadále se úspěšně otevírají další specializované prodejny. Nabízíme sortiment čerstvého masa, uzenin, lahůdek, pečiva a ve vybraných prodejnách také zboží z teplého pultu. Pod značkou ZEMAN najdete tradiční masné výrobky vyráběné podle klasických receptur s využitím nejmodernějších technologií s důrazem na přijatelnou cenu. Díky každodennímu závozu si u nás zákazník může dopřát denně čerstvé produkty.

Čerstvý a kvalitní sortiment

Abychom našemu zákazníkovi mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost také svoji vlastní výrobu, ve které se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí, které si zákazník může zakoupit na kterékoliv, jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Nabízený sortiment pochází především  z vlastních výrobních závodů, kde se tyto produkty dle českých receptur vyrábí. Snahou společnosti je zajistit co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců a podpořit tak domácí produkci.

Vlastní výrobní závody garantují čerstvost sortimentu

Společnost provozovala vždy svůj vlastní výrobní závod a to z jednoho prostého důvodu. Své výrobky si chce vyrábět sama, aby tím byla zajištěna maximální kontrola kvalita nabízených produktů konečnému zákazníkovi. Společnost má pod kontrolou celý proces přípravy čerstvého masa a výroby uzenin. Proces porážky a bourání na sebe plynule navazuje a tím je čerstvost a zdravotní nezávadnost všech výrobků naprosto zajištěna. Kromě vlastních manažerů kvality se na kontrole podílí i Státní veterinární správa. V současné době společnost  své produkty dodává z vlastních výrobních závodů z Příbrami a ze Zábřehu na Moravě a to jak do svých specializovaných prodejen ZEMAN maso-uzeniny, tak do nadnárodních obchodních řetězců.