České řeznictví ZEMAN maso-uzeniny v Hradci Králové, které najdete hned na dvou adresách:

Vůbec první prodejna, která položila základ vzniku celé společnosti, byla otevřena před třiceti lety v Plzni. Díky dobrému jménu a významnému postavení na trhu, které si společnost velmi rychle vybudovala, v současné době provozuje řeznické prodejny téměř skrze celou Českou republiku, a to i v Hradci Králové. Jako první byla otevřena v květnu roku 2015 prodejna v ulici Akademika Bedrny a o rok později pak v Pospíšilově ulici. Prodejna v ulici Akademika Bedrny letos prošla rekonstrukcí a modernizací. Slavností otevření se konalo ve čtvrtek 6.10.2022 od 7:00. Nejen při slavnostních příležitostech, ale každý týden se můžete těšit na akční nabídku, kterou najdete  na našich webových stránkách v sekci "Akční nabídka". Každé pondělí pro vás aktualizujeme přehled akcí pro daný týden.

Pokud byste měli zájem o práci v našem řeznictví, pracovní nabídky naleznete vždy u dané prodejny v sekci Práce u nás. Aktuální volné pracovní pozice pro Hradec Králové naleznete také pod těmito odkazy:

Díky své mateřské výrobě v Příbrami, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí, si tak můžete zakoupit denně čerstvá nebo vyzrálá masa, uzeniny a nejrůznější speciality. Každý týden se můžete těšit na nové akce a snadno si tak naplánovat týdenní menu a i ušetřit. Například z vepřové plece připravíte chutnou omáčku nebo domácí tlačenku. Se šťavnatou krkovičkou rozpálíte gril a s voňavými špekáčky neuděláte ostudu jak při táboráku, tak například s pečenými na černém pivě. A pokud nemáte času nazbyt, můžete si v úseku teplého pultu (Bistro ZEMAN) zakoupit například pečené kuřecí čtvrtky, pečenou sekanou, teplou polévku a jiné.  Vše Vám rádi zabalí s sebou domů. 

Těšíme se na vaši návštěvu.